NAJLEPSZA FIRMA SPRZĄTAJĄCA W OKOLICY !

PRACUJEMY Pn - So 07:00 - 22:00

mobile-icon Zadzwoń lub wyślij SMS !+48 511 385 584
mobile-icon Zadzwoń lub wyślij SMS !+48 696 293 456

O NAS

czyszczenie dywanów

Nasz Sprzęt , Technologia i Materiały

Pracujemy przy użyciu profesjonalnego urządzenia do ekstrakcyjnego czyszczenia wykładzin dywanowych PUZZI 100 Super. Urządzenie to skutecznie czyści wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa w jednym przejściu roboczym. Doskonale sprawdza się w praniu tapicerki samochodowej, czy obić meblowych. Jest polecane właścicielom zwierząt domowych i alergikom – wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym, usuwają 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek.

Metoda ekstrakcji:

Pranie metodą ekstrakcji polega na spryskaniu zabrudzonej powierzchni roztworem wody i środka czyszczącego oraz odessanie go wraz z brudem w jednym przejściu roboczym.
Metoda ta, nie powoduje przemoczenia pranego dywanu.

Sprzątając zwracamy uwagę na zdrowie

Większość dywanów zawiera alergeny roztoczy kurzu domowego, które mogą okazać się uciążliwe dla wielu osób zwłaszcza tych cierpiących na astmę i alergię. Cząstki zanieczyszczeń mogą rozwijać się w materiałach, których zwykły odkurzacz nie może usunąć. Mając to na uwadze, Amicus oferuje profesjonalne i skuteczne czyszczenie dywanów i tapicerek środkami, które są nieszkodliwe dla tkanin i włókien. Zalecamy ekstrakcję gorącą wodą,  jako najbardziej efektywną metodę czyszczenia dywanów. Do czyszczenia materiałów starszych oraz naturalnych-delikatnych  polecamy metody czyszczenia na sucho. Prawidłowe czyszczenie wymaga profesjonalnego osądu, jak również  korzystania z odpowiednich technik, sprzętu oraz materiałów.  Z nami dywany i plamy czyści się zgodnie z  branżowymi standardami.

Dla kogo pracujemy

Jesteśmy otwarci zarówno na potrzeby klientów indywidualnych jak i firm. Sprzątamy po remontach i przebudowach domków jednorodzinnych, mieszkań. Usuniemy cały bałagan, kurz, plamy po farbach, olejach, smarach. Przed każdorazowym wykonaniem usługi dokonujemy wizji lokalnej obiektu, w celu wykonania wyceny usługi. Całkowity koszt zależy od zakresu prac jaki mamy wykonać oraz od stopnia zabrudzenia podłóg, okien, ścian itp Pracując na najwyższej jakości sprzęcie oraz środkach czystości, skutecznie doprowadzimy obiekt do użyteczności.

GDZIE PRACUJEMY

Będzin, Sosnowiec, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie – dojazd gratis

Inne miasta: koszt dojazdu uzależniony od wysokości zamówienia –ustalany indywidualnie

Katowice ; Bytom ; Chorzów ;  Gliwice ; Jaworzno ; Mysłowice ; Piekary Śl. ; Ruda Śl. ; Świętochłowice ; Tarnowskie Góry ; Tychy ; Zabrze

Welcome

WYSZKOLONY ZESPÓŁ

Welcome

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT

Welcome

SZYBKIE  & WYSOKIEJ JAKOŚCI USŁUGI 

Icon

brush

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Icon

brush

UMYTYCH SAMOCHODÓW

Icon

brush

WYPRANYCH M2 DYWANÓW

Icon

brush

POSPRZĄTANYCH BIUR